ADWORDS


Sanal ortamda en çok tercih edilen reklam çalışmalarından biri de Google’ın bir hizmeti olan Adwords’tür. Büyük veya küçük ölçekli her firma için uygulanabilen bu reklam yöntemi firmaların istediği bütçe ile reklam yapmasına olanak tanır. Adwords hizmeti kesinlikle kullanılması gereken bir reklam hizmetidir.
Reklam çalışmaları firmalar için etkili bir yatırımdır. Fakat bu yatırımın doğru ve yerinde olması için Adwords sisteminin çalışma prensibine hakim olunmalı ve etkin bir biçimde kullanılmalıdır.

REKLAMIN EN ETKİLİ HALİ


Sedaş Media olarak reklamlara ayırmanız gereken bütçe, sistemin ne şekilde kullanılacağı ve yaptığınız yatırımı en etkili ve verimli şekilde kullanarak başarılı bir reklam kampanyası yürütülmesini sağlarız. Sağladığımız hizmet sayesinde reklam bütçenizin kontrolü sizin elinizde olacak.
Adwords sisteminin çalışma en etkili biçimde çalışması için anahtar kelime seçimi büyük önem taşımaktadır. Bu seçimi yaparken de firmamızın deneyiminden faydalanabilirsiniz. Yanlış anahtar kelime seçiminin yaptığınız yatırımın önüne geçmesine izin vermeyin.

DOĞRU ANAHTAR KELİMELER & DOĞRU REKLAM


Adwords reklam yönetimi çoğunluğu anahtar kelime seçimi ve etkili bir plan oluşturmaktan oluşan bir hizmetler bütünüdür. En az bütçeyle en fazla potansiyel müşteri ile etkileşime geçmek için anahtar kelime analizi hayatidir. Bir plan olmadan ne kadar bütçe harcanırsa harcansın bir başarıya ulaşmak mümkün değildir. İşte bu yüzden fırsatları kullanıp sizi bir adım öteye taşıyacak uzmanlara ihtiyacınız var. Sadece tıklanma değil, satışa dönüşecek etkileşimler sağlıyoruz.