SEO


Sayfalarınızın ya da sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda görünmesi ve yükselmesi için yapılan bütün çalışmalara SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışması adı verilir. Site içi ve dışı olarak iki şekilde çalışmalar yürütülür. SEO çalışması internet sitelerinde bulunan içerikleri içeriklerin daha fazla insana ulaşmasını sağlar. Dolayısıyla daha fazla insana hizmet sağlamak ve satış ağını genişletmek ancak başarılı bir SEO çalışması ile başarılabilir.

SEO Çalışması Neden Gereklidir?


İnternet sitelerinin herhangi bir çalışma yapılmadan bilinir bir site haline gelmesi çok uzun bir süre harcamayı gerekli kılıyor. Fakat başarılı bir SEO çalışması ile çok daha kısa bir sürede sayfanın popülerliği artırılabiliyor. Kazanılan popülerlik ile beraber site, Google vb. arama motorlarında daha kısa sürede üst sıralara yerleşiyor.

KİMSE SEO'DAN İYİ TANITAMAZ!


İnternet sitelerinin en iyi tanıtım unsuru olarak kabul gördüğü günümüzde, arama motorlarında ilk sıralarda yer almanın yolu başarılı bir SEO çalışmasından geçiyor. Özellikle internet üzerinden tanıtımı ve satışı yapılan hizmet ve ürünlerin daha geniş kitlelere ulaşması için internet sitesinin mutlaka arama motorlarında üst sıralarda yer alması gerekir.

SEO'DA ÖZGÜN OLMAK GEREKİR


Arama motorları algoritmaları gereği internet sitelerini üst sıralarda gösterme önceliğini sitenin popülerliğine göre verir. Fakat bu popülerlik doğal olmalıdır. Google ve diğer arama motorları bu algoritmalar ile yapay olan popülerliği tespit eder ve o internet sitesini dikkate almaz. Yapay çalışmalar ile internet sitesini arama motorları listesinde yükseltilmek istenirken olumsuz etkilerle karşılaşılabilir. Bu yüzden SEO çalışmasının uzman kişilerce yapılması son derece önemlidir. İnternet sitesi optimizasyonunu çeşitli yöntemler kullanarak doğal bir şekilde gerçekleştiren uzman kadromuz internet sitenize kalıcı bir popülerlik kazandırır. İnternet satış stratejilerine uygun bir şekilde, ürün ve hizmet satışını destekler nitelikte, en doğru, doğal ve hızlı yoldan bir SEO çalışması ile sitenizi yükseltmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.